Martine Desirée Støback

73

KONKURRANSE - MARC BY MARC JACOBS

  • Publisert 03.09.2014 klokka 10:54
  • Kategori: Blogg

På tide med en konkurranse. Kjøpte meg den nye parfymen til Marc By Marc Jacobs som heter Daisy Dream. Den lukter helt fantastisk og nå har dere muligheten til å vinne en prøve av den og en toalettmappe i samme merke. Det eneste du trenger å gjøre er å dele innlegget og skrive en kommentar med navn, e-postadresse og at du er med.









FOR Å DELTA I KONKURRANSEN:
- Del innlegget på Facebook
- Legg igjen en kommentar hvor du skriver at du er med + navn og e-postadresse (slik at jeg kan kontakte deg). Gjerne også bloggadressen.

KONKURRANSEN AVSLUTTES PÅ SØNDAG 7.SEPTEMBER. VINNEREN VIL DA BLI KONTAKTET.

73 kommentarer

Oda-Albertine

03.09.2014 kl.11:07

Jeg er med! <3

Oda-Albertine Møgster

oda_albertine@hotmail.com

Julita :)

03.09.2014 kl.11:20

Jeg er med <3

julitmurseli96@hotmail.com

Anja Jørgensen

03.09.2014 kl.11:25

Jeg er med!

Anja Jørgensen

anjajorgensen@hotmail.no

Emilie D

03.09.2014 kl.11:43

jeg er med :)

emiliedalan@hotmail.com

Marte Buer

03.09.2014 kl.12:05

Jeg er med!

Marte Buer

03.09.2014 kl.12:06

Jeg er med!

martebuer@gmail.com

Anne-Bente Langmo

03.09.2014 kl.12:43

Åh, så herlig konkurranse! :-)

Jeg er veldigveldig med!

Helene Onarheim

03.09.2014 kl.12:53

Jeg er med :)

Helene Onarheim

helene_onarheim@hotmail.com

Emina

03.09.2014 kl.13:12

Jeg er med:)

Emilie

03.09.2014 kl.14:08

Åå, jeg er selfølgelig med :D

Emiliemoen2000@hotmail.com

Frida Emilie

03.09.2014 kl.14:16

Jeg er med!

fridaemilie.lie@gmail.com

alauvhaug

03.09.2014 kl.14:25

Så fin premie! Jeg blir med :)

Annine Lauvhaug

alauvhaug@hotmail.com

EmLR

03.09.2014 kl.14:51

Jeg er med :)

Emilie Lia-Rognli

emilielr@hotmail.com

Maja Eklund

03.09.2014 kl.15:13

jeg er med :) fin konkurranse!

majsen-ek@hotmail.com

Rebecca

03.09.2014 kl.16:33

Jeg er med!

Rebecca.rwu@gmail.com

Selma Karine Sandsberg

03.09.2014 kl.16:49

Åå jeg er med!

Selma Karine Sandsberg

Selmakarine@hotmail.no

Liridona Krasniqi

03.09.2014 kl.17:16

Jeg blir også gjerne med! :-))

Liridona_krasniqi999@hotmail.com

Ingrid

03.09.2014 kl.17:34

Jeg er med! Har litk på facebook :D

ingom@hotmail.com

Charlotte

03.09.2014 kl.17:46

Fin blogg du har:) ta gjerne turen innom min også, og ikke vær redd for å legge igjen ett lite spor etter deg:)

www.pourfemme.blogg.no

Jeg er forresten med!

Karina

03.09.2014 kl.19:30

Veldig fin blogg<3

Karkjo@live.no

Inga Marie jensen

03.09.2014 kl.20:02

Delt :-)

Linn Marie Larsen

03.09.2014 kl.20:06

Jeg er med!!

linnmarie99@hotmail.no

Christine Solheim

03.09.2014 kl.20:09

:Jeg er med! :)

Julie

03.09.2014 kl.20:38

Jeg er med :)

Julieaar@hotmail.com

Caroline Hast

04.09.2014 kl.08:29

Jeg er med :)

carolinehast98@hotmail.com

Thea Ramdahl

04.09.2014 kl.08:35

Jeg er med!

thea.ramdahl@hotmail.com

Makeup By Jenny

04.09.2014 kl.08:48

For en herlig konkurranse! Har delt innlegget på facebook, og er såklart med :D

bloggjenny@hotmail.com

Natasha

04.09.2014 kl.09:13

Jeg er med:)

Alexandra

04.09.2014 kl.09:26

Jeg er med!

alexandranyborg@hotmail.com

Rebekka

04.09.2014 kl.10:10

Den parfymen virker så nydelig!

rebekka_wj@hotmail.com

Marie

04.09.2014 kl.10:48

Er med og har delt innlegget :)

Marie Henning

myrubygoodis@hotmail.com

Jui

04.09.2014 kl.10:59

Jeg er med og har delt innlegget!

Jui Cam Cao

juitakishima@gmail.com

Marita Krangnes

04.09.2014 kl.11:21

Jeg slenger meg med :)

Ingrid

04.09.2014 kl.11:23

Jeg er med!

Ingrid Gustavsen

Ingrid.gustavsen.98@gmail.com

Malin Moen

04.09.2014 kl.11:23

resermalin@live.no! Delt, så er med

Ramona

04.09.2014 kl.11:26

Jeg er med , ønsker meg veldig noe fra marc by Marc jacobs :) epost: ramona96@hotmail.no

Har også delt :)

Ramona

04.09.2014 kl.11:27

Jeg er med , ønsker meg veldig noe fra marc by Marc jacobs :) epost: ramona96@hotmail.no

Har også delt :)

Bloggen min er Ramona96.blogg.no

Maria

04.09.2014 kl.16:24

Jeg har delt!

Maria Winther

Hadde blitt så glad om jeg vant dette!!

Maja N

04.09.2014 kl.16:28

hadde blitt såå glad!!

Emine

04.09.2014 kl.16:29

Delt :)

Emine Balke

mineh96@hotmail.com

Susanne

04.09.2014 kl.16:31

Jeg er med!

Susanne Gustavsen

Sussanne@hotmail.no

Susanne

04.09.2014 kl.16:55

Susanne Renø

susanneftw@icloud.com

Er med :-)

Aleksandrina

04.09.2014 kl.17:23

Med 😏

Christine

04.09.2014 kl.17:24

Christine Schmidt Barlindhaug

christine_schmit@hotmail.com

Csblife.blogg.no :) Delt

Oda Johanne Kastås

04.09.2014 kl.18:39

Jeg er med!

Odajohannekastaas@hotmail.com

Helene Tvetmarken

04.09.2014 kl.19:08

Jeg er med og har delt det <3

Helene E S Tvetmarken

Helenetvet@gmail.com

Marthe Emilie barkhald

04.09.2014 kl.21:51

Jeg er med;)

Marthe@barkhald.net

Maliha

04.09.2014 kl.22:17

Jeg er med!

Maliha-96@hotmail.com

Ingrid

04.09.2014 kl.23:33

Jeg er med😁❤️

Ingrid.bjoerns@live.no :-D

Hanna Thevik

05.09.2014 kl.09:32

Er med :) har likt og delt. Hannathevik@hotmail.com

Caroline Schipsted

05.09.2014 kl.17:43

Delt og likt jeg vil vinne❤️❤️❤️❤️😘😘😘😘

Victoria Eidså

06.09.2014 kl.02:49

Jeg er med:)

Maria Pedersen

06.09.2014 kl.09:22

Jeg er med :)

mariap2205@gmail.com

Iselin Edvardsen

06.09.2014 kl.09:33

Delt :-)

iselinaed@hotmail.com

Thea Sørvik

06.09.2014 kl.09:36

er med

theasorvik@hotmail.com

Othelie Skarset

06.09.2014 kl.09:46

Jeg er med!

Sara

06.09.2014 kl.10:06

Jeg er med

Sara Helgesen

Sara_helgesen@live.no

Kristine

06.09.2014 kl.10:31

Jeg er med!

ksskoglund@gmail.com

Maiken Møst

06.09.2014 kl.10:55

Jeg er med :)

Maiken Møst

maikenmoest@hotmail.com

Mali Larsen

06.09.2014 kl.11:50

Jeg er med!

Mali Larsen

Mali.larsen@yahoo.no

Karoline Emilie Grønning

06.09.2014 kl.12:16

Jeg er med😁 hvis du skal kontakte meg ring 97657572

Kristin Chen

06.09.2014 kl.12:16

Jeg er med!

Kristin Chen

chen_kristin@hotmail.com

Marita.

06.09.2014 kl.12:31

Jeg er med. :-)

Marita Willersrud.

frk_willersrud@live.com

www.maritaw92.blogg.no

Ingunn Iren kverme

06.09.2014 kl.13:08

Den perfymen er bsre ELSK!! Har delt innlegget ditt og er med glede med på konkuransen!

Mailen er ingunniren.k@gmail.com!!

Kamilla Haaland

06.09.2014 kl.13:22

Jeg er uten tvil med!

Kamilla Haaland

kamilla.haaland@gmail.com

inga

06.09.2014 kl.14:52

Jeg er med :) Jeg heter Inga, E-post ingabrandvikblogg@hotmail.com

Serine

06.09.2014 kl.15:04

Med!

Ina Erichsen

06.09.2014 kl.15:30

Ina Erichsen

inare00@gmail.com

Jeg er med! Ønsker meg den sykt!<3

Solveig b

06.09.2014 kl.15:46

med!

solve-ig@hotmail.com

solveig b

Ragna

06.09.2014 kl.18:04

Sånn, da er det delt. ragnarekkverk@hotmail.com

Amanda Chen

06.09.2014 kl.23:16

Amanda

Chen.amanda2000@hotmail.com

Jeg har delt :-)

Helene

08.09.2014 kl.08:56

Jeg er med! :D

Helene

helene-s97@hotmail.com

Charlotte

14.09.2014 kl.02:44

Jeg er med :) for en flott konkurranse!!

Chaarlotte@hotmail.no

Skriv en ny kommentar

Martine Desirée Støback

Hei! Jeg heter Martine Desirée Støback og er 20 år. Akkurat nå er jeg i militæret, og da er det dessverre ikke så mye å blogge om. Men på bloggen vil du kunne lese mye om hverdagen min og trening, men også om annet som interesserer meg! Kontakt: Martine.desiree@hotmail.com

Kategorier

Arkiv

Siste innlegg

Lenker

Bloggdesign

Bloggdesign fra RRH Webdesign
hits